Vykdomi projektai

Krėvės 80

Modernus 3-jų A++ energetinio naudingumo daugiabučių kompleksas strategiškai itin patogioje Kaune vietoje.

Visai šalia rasite atnaujintus Dainavos ir Draugystės parkus, populiariausias parduotuves, mokymo įstaigas bei vaikų ugdymo centrus. Būstai statomi tik iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, todėl statiniai pasižymi ilgaamžiškumu, ekologija bei ekonomiškumu. Pritaikyti šiuolaikiniam žmogui, norinčiam gyventi jaukiai, moderniai, saugioje kaimynystėje su visais įmanomais patogumais.

PLAČIAU APIE PROJEKTĄ Projekto svetainė

BATUMIS

Naujos statybos A++ energinės klasės 9 aukštų daugiabutis Kauno mieste. Projektas išsiskiria erdviais ir moderniais 33–74 m² ploto 2–4 kambarių butais. „Batumis“ išpildo šių dienų žmogaus poreikius: kiekvienas butas turi savo atskirą balkoną-lodžiją, vietą požeminėje ar antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje bei sutvarkytą gerbūvį.

Patogi vieta atitinka šiuolaikiško gyvenimo ypatumus: išvystytas susisiekimas, visai šalia prekybos centrai, mokyklos, darželiai, sporto klubai, parkai ir sveikatos įstaigos.

PLAČIAU APIE PROJEKTĄ Projekto svetainė

Šilainių naujakuriai

Šilainių naujakuriai – tai modernus šešių aukštų daugiabutis namas, strategiškai itin patogioje Kauno vietoje.

Iki Kauno senamiesčio vos 4 km! Būtiniausios paslaugos – šalia namų. Kaimynystėje esantys prekybos centrai, darželiai, mokyklos bei sveikatos ir kitos laisvalaikio paslaugos pasiekiamos vos per keletą minučių dviračiu ar pėsčiomis. Taip pat galima džiaugtis ir gamtos prieglobsčiu – šalia pasivaikščiojimo vietos VIII forte, Santarvės parke ar Milikonių kalno apžvalgos aikštelėje.

PLAČIAU APIE PROJEKTĄ Projekto svetainė

PAMIŠKĖ

„Pamiškė“ – atskiras gyvenamųjų namų kvartalas Kauno rajone. Šią ypatingą vietą, šalia žaliuojančio Nevėžio kraštovaizdžio draustinio, jau greitai puoš 30 individualių namų. Šis projektas orientuotas sukurti kokybiškus namus, į kuriuos norisi sugrįžti kasdien.

Patogu gyventi – tvirti, šilti ir ekonomiški namai, išpuoselėtas uždaras kiemas, išvystyta infrastruktūra bei atokiau nuo pagrindinės gatvės, ramybe dvelkianti aplinka – gyvenimo kokybė Jums ir Jūsų šeimai.

PLAČIAU APIE PROJEKTĄ Projekto svetainė

„Norvegijos kontaktai“ – daugiau nei 17 metų patirties

UAB „Norvegijos Kontaktai“ kuria pridėtinės vertės, kokybiškus ir praktiškus objektus Lietuvoje. Esame pastatę 384 butus, 111 kotedžų ir 16 individualių gyvenamųjų namų Kaune ir Kauno rajone.

Mūsų įmonė pasižymi perspektyvumu, inovatyvumu, atsakingumu ir ilgaamže patirtimi. Turime subūrę suinteresuotą, pareigingą ir motyvuotą kolektyvą, taip pat bendradarbiaujame su įvairiausiomis Lietuvos ir užsienio organizacijomis.

naujos statybos butai kaune