Vykdomi projektai

Du Žaibai

Šilainių mikrorajone Milikoniuose – patogioje, bet atokioje nuo pagrindinių miesto gatvių atitrūkusioje vietoje, išdygs naujas modernus A+ daugiabutis gyvenamasis namas, kurio gyventojai mėgausis išskirtine Kauno miesto panorama.

Projektas statomas įsiklausius tiek į individualios asmenybės, tiek į šeimos poreikius, todėl čia rasite didžiulį skirtingų būstų pasirinkimą: 30–150 m² ploto erdvūs ir modernūs 1–6 kambarių butai.

PLAČIAU APIE PROJEKTĄ Projekto svetainė

Tyrlaukis

Šiaurės vakarinėje Kauno miesto dalyje, visai šalia tiesaus kelio į miesto centrą, bet triukšmo nepasiekiamoje vietoje, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje sups gamtos kvapai ir ramybė.

Namai statomi taip, kad juose norisi gyventi, augti, džiaugtis, atsipalaiduoti ir mėgautis išskirtine vieta – turėsite galimybę leisti laiką gamtoje ir atviroje erdvėje, o šalia esantis 9-asis fortas dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks laisvalaikiui ir laikui su šeima.

PLAČIAU APIE PROJEKTĄ Projekto svetainė

Krėvės 80

Modernus 3-jų A++ energetinio naudingumo daugiabučių kompleksas strategiškai itin patogioje Kaune vietoje.

Visai šalia rasite atnaujintus Dainavos ir Draugystės parkus, populiariausias parduotuves, mokymo įstaigas bei vaikų ugdymo centrus. Būstai statomi tik iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, todėl statiniai pasižymi ilgaamžiškumu, ekologija bei ekonomiškumu.

Pritaikyti šiuolaikiniam žmogui, norinčiam gyventi jaukiai, moderniai, saugioje kaimynystėje su visais įmanomais patogumais.

PLAČIAU APIE PROJEKTĄ Projekto svetainė

„Norvegijos kontaktai“ – daugiau nei 17 metų patirties

UAB „Norvegijos Kontaktai“ kuria pridėtinės vertės, kokybiškus ir praktiškus objektus Lietuvoje. Esame pastatę 384 butus, 111 kotedžų ir 16 individualių gyvenamųjų namų Kaune ir Kauno rajone.

Mūsų įmonė pasižymi perspektyvumu, inovatyvumu, atsakingumu ir ilgaamže patirtimi. Turime subūrę suinteresuotą, pareigingą ir motyvuotą kolektyvą, taip pat bendradarbiaujame su įvairiausiomis Lietuvos ir užsienio organizacijomis.

naujos statybos butai kaune