Lanksčios plytelės | Fasado apdaila

Klinkerit plytelės

IMG_20200418_123454

„Klinkerit“ plytelės

“Klinkerit” – profesionalų ir specialistų rankų darbo plytelės, kurios – sukurtos Lietuvoje. Jų gamyboje naudojamos granito ir marmuro dulkės bei kvarcinis Baltijos smėlis. Produktas gaminamas iš aukščiausios klasės kvarcinio smėlio, akrilinės dervos bei kitų antialerginių, draugiškų gamtai ir žmogui medžiagų.

Šis mokslininkų sukurtas produktas suteiks Jūsų namams unikalumo, jaukumo ir įspūdingo įvaizdžio. „Klinkerit“ technologija sukurta vadovaujantis aukščiausiais standartais, todėl plytelės yra atsparios šalčiui ir karščiui. Negana to, profesionalų sukurta, specialia technologija gaminamos plytelės nedažo rankų, rūbų ir nedirgina odos.

DSC_5839-1024x681

Inovatyvus produktas

Viskas prasidėjo tuomet, kai UAB „Norvegijos kontaktai“ įmonės įkūrėjas Jonas Ambotas nusprendė rinkai pasiūlyti inovatyvų produktą – elastingas plyteles ar kitaip vadinamas – klinkertinės plytelės. Tiesa, lankstus klinkeris fasadui ne naujiena Europoje, nes kai kurie gamintojai siūlo panašaus pobūdžio gaminius.

Buvo iškeltas pagrindinis tikslas – sukurti rinkai patrauklų, kokybės ir kainos santykį atitinkantį produktą. Bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto, chemijos technologijos fakulteto mokslininkais buvo ištirtos ir parinktos tinkamiausios žaliavos bei suburta specialistų komanda, kuri sėkmingai vystė produktą.

DSC_5825

Kaip tai veikia?

„Sukurti ar patobulinti jau esamą rinkoje gaminį, išties nelengvas iššūkis, tačiau įveikiamas. Apginta daktaro disertacija technologijos mokslų srityje leido naujausias teorines žinias paversti praktika ir sukurti kokybišką produktą“, – pasakoja lanksčių plytelių kūrėjas Marius Baltakys.

„Klinkerit“ gimė po išsamių tyrimų ir bandymų. Buvo sukurtos lanksčios klinkerinės plytelės, kurios pagal funkciją ir paskirtį atitinka įprastas klinkerio plyteles. Šis klinkeris fasadui dengti yra itin kokybškas gaminys. Taip pat lygiagrečiai sukurti ir specialūs šių plytelių klijai bei gruntas – jų cheminė sudėtis yra labai panaši tarpusavyje, todėl sukibimo efektas – idealus.

Kaip tai veikia? Klijuoti tokias plyteles yra gana paprasta šio amato žinovams – klijai klojami ant paviršiaus šukomis. Prie jų glaudžiamos plytelės. Patys klijai tampa ir tarpų tarp plytelių užpildu. Plytelių ir klijų spalvas galima tarpusavyje įvairiai derinti. Bendrovė šiuo metu yra sukūrusi įvairiausių spalvų derinių, kurie nėra būtinai vienspalviai.

Susisiekite Jums patogiu būdu