Produkcija

„Klinkerit“ plytelės

„Klinkerit“ – Lietuvoje sukurtos profesionalių specialistų rankų darbo plytelės. Jų gamyboje naudojamos granito ir marmuro dulkės bei kvarcinis Baltijos smėlis. Produktas gaminamas iš akrilinės dervos bei kitų aukščiausios klasės antialerginių medžiagų, draugiškų gamtai ir žmogui.

Šis mokslininkų sukurtas produktas suteiks Jūsų namams unikalumo, jaukumo ir įspūdingo įvaizdžio. „Klinkerit“ technologija sukurta vadovaujantis aukščiausiais standartais, todėl plytelės yra atsparios šalčiui ir karščiui. Specialia technologija gaminamos plytelės nedažo rankų, rūbų ir nedirgina odos.

Inovatyvus produktas

Viskas prasidėjo tada, kai UAB „Norvegijos kontaktai“ įmonės įkūrėjas Jonas Ambotas nusprendė rinkai pasiūlyti inovatyvų produktą – elastingas plyteles. Tiesa, lanksčiosios plytelės fasadui ne naujiena Europoje, nes kai kurie gamintojai siūlo panašaus pobūdžio gaminius.

Buvo iškeltas pagrindinis tikslas – sukurti rinkai patrauklų, kokybės ir kainos santykį atitinkantį produktą. Bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto chemijos technologijos fakulteto mokslininkais buvo ištirtos ir parinktos tinkamiausios žaliavos bei suburta specialistų komanda, kuri sėkmingai vysto produktą.

Klinkerit plytelės privalumai

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

KLINKERIT plytelės yra estetiško, išskirtinio bei unikalaus dizaino.

AUKŠTA KOKYBĖ

KLINKERIT gamina tik aukščiausios kokybės, sertifikuotą produkciją.

5 METŲ GARANTIJA

KLINKERIT produktams suteikiama 5 metų garantija.

PATRAUKLI KAINA

KLINKERIT produkcija pasižymi viena žemiausių kainų rinkoje.

Norėdami įsigyti arba rasti daugiau informacijos:

Kaip tai veikia?

„Klinkerit“ gimė po išsamių tyrimų ir bandymų. Šios plytelės fasadui dengti yra itin kokybiškas gaminys. Taip pat lygiagrečiai sukurti ir specialūs šių plytelių klijai bei gruntas – jų cheminė sudėtis yra labai panaši, todėl sukibimo efektas – idealus.

Kaip tai veikia? Klijuoti tokias plyteles yra gana paprasta šio amato žinovams – klijai klojami ant paviršiaus šukomis ir prie jų glaudžiamos plytelės. Patys klijai tampa ir tarpų tarp plytelių užpildu.

Šiuo metu įmonė yra sukūrusi įvairiausių spalvų derinių, kurie ne tik vienspalviai, todėl lanksčiųjų plytelių ir klijų spalvas galima derinti įvairiai.