Butai | Naujos statybos namai | Daugiabučiai | Individualūs namai

Apie įmonę

Mūsų naujausi projektai

Šilainių Giraitė ir Du Žaibai

Silojus-01-09-71-resized

„Norvegijos kontaktai“ kuria ir stato namus, kuriuose gims Jūsų laimė

„Norvegijos kontaktai“ – stabili, perspektyvi ir atsakinga už savo darbus organizacija.

Esame lankstūs ir stengiamės išpildyti visų klientų poreikius bei norus. Mūsų statomi nauji butai ir kotedžai pasižymi nepriekaištinga kokybe ir yra pritaikyti žmonėms su skirtingiais gyvenimo prioritetais.

Dirbame su patikimiausiais partneriais, todėl teikiame Jums informaciją apie naujausius būstui keliamus reikalavimus bei užtikriname sėkmingą būsto įsigijimą.

Šilojus 2020 02 07 (55)

Kaip mes pradėjome

UAB Norvegijos kontaktai įkurta 2005 m. rugpjūčio 30 dieną. Savo veiklą pradėjome vykdyti teikdami paslaugas Norvegijos Karalystėje.

Pradžioje dirbome prie įvairių žemės ūkio darbų, vėliau pradėjome teikti paslaugas daržovių pakavimo ir mechanizuotų priemonių priežiūros srityje. Nuo 2008 m. savo veiklą praplėtėme ir Lietuvoje – pradėjome statyti, dalinai ar pilnai įrenginėti bei parduoti naujos statybos nekilnojamąjį turtą.

Įmonei augant ir plečiantis, įkūrėme dukterines organizacijas Skandinavijoje. Įdirbis, geri atsiliepimai ir patirtis leido įsitvirtinti bei praplėsti paslaugas į labiau kvalifikuotas pramonės sritis. Daugiau nei dešimtmetį kuriame pridėtinės vertės objektus Lietuvoje!