Krėvės 80

BUTŲ PLOTAS

30–73 m²

BUTŲ SKAIČIUS

133

STATYBŲ PRADŽIA

2022 m. II ketv.

PLANUOJAMA PABAIGA

2023 m. III ketv.

Projekto svetainė

Krėvės 80 ─ erdvu, jauku ir patogu

Krėvės 80 – tai modernus 3-jų daugiabučių kompleksas strategiškai itin patogioje Kaune vietoje. Visai šalia rasite atnaujintus Dainavos ir Draugystės parkus, populiariausias parduotuves, mokymo įstaigas bei vaikų ugdymo centrus.

Projektas sukurtas remiantis ilgamete UAB „Norvegijos Kontaktai“ statybų patirtimi. Tvirtas monolitinio namo fasadas bus padengtas naujos kartos lanksčiomis „Klinkerit“ plytelėmis.

Rūpestingai apgalvoti namai

Būstus stato ilgametę patirtį turinti įmonė „Norvegijos kontaktai“, tad į kuriamus projektus sudėtos įvairių sričių specialistų žinios bei sugebėjimai. Atsižvelgiame į naujakurių norus, nuomonę ir pasiteisinusius aspektus, siekdami geriausio rezultato šio ir kitų savo projektų gyventojams. Kviečiame apžiūrėti naujausius mūsų projektus!

Puikus susisiekimas

Patogi vieta puikiai atitinka aktyvaus miestiečio poreikius. Galimybė džiaugtis Draugystės ir Dainavos parkų suteikiama gamtos užuovėja ir ranka pasiekiamas miesto centras. Daugiabučiai statomi strateginėje vietoje, iš kurios nesunku pasiekti visus miesto patogumus. Kaimynystėje – erdvūs parkai, prekybos centrai, sveikatos, švietimo ir maitinimo įstaigos, sporto klubai ir kitos paslaugos bei pramogos.

V. Krėvės pr. 80, Kaunas