ES projektai

E-komercijos sprendimai UAB „Norvegijos kontaktai“

UAB „Norvegijos kontaktai“  2021 m. rugsėjo mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „E-komercijos sprendimai UAB „Norvegijos kontaktai“.

UAB „Norvegijos kontaktai” nuo 2020 m. pradėjo gaminti „Klinkerit“ plyteles. Tai Lietuvoje sukurtos profesionalių specialistų rankų darbo plytelės. Jų gamyboje naudojamos granito ir marmuro dulkės bei kvarcinis Baltijos smėlis. Produktas gaminamas iš akrilinės dervos bei kitų aukščiausios klasės antialerginių medžiagų, draugiškų gamtai ir žmogui.

Projekto tikslas – informacinių technologijų elektroninei komercijai vykdyti diegimas, siekiant padidinti įmonės pajamų augimą

Projekto metu numatoma įdiegti klientų savitarnos sistemą ir užtikrinti išteklių valdymo sistemos integravimo sprendimus. Šiuo metu įmonė klientų savitarnos sprendimų neturi.

Įgyvendinus projektą bus išplėsta paslaugų prekyba internetu, dėl ko padidės pardavimų kiekiai ir pajamos, taip sumažinant Covid-19 pasekmes įmonės veiklai.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga  numatoma 2023 m. vasario mėn.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Bendra šio projekto vertė – 17 600,00 Eur, iš kurių 13 200,00 Eur skirta iš Europos regioninės plėtros fondo.