Projektai

VYKDOMI PROJEKTAI

ĮVYKDYTI PROJEKTAI

Kodėl verta rinktis mūsų būstus?

Atsižvelgiame į klientus

Naujus projektus kuriame atsižvelgdami į naujakurių nuomonę, atsiliepimus ir pageidavimus. Išklausę klientų pastebėjimus, naudojame labiausiai patikusius ir pasiteisinusius eksterjero bei interjero dizaino ar techninius sprendimus. Atsižvelgdami į kokybės, originalumo bei komforto savybes, išpildome kiekvieno kliento norus.

Išskirtiniai namų fasadai

Vienas iš labiausiai klientus džiuginančių dalykų – skirtingi namų fasadai, suteikiantys to pačio statytojo namams ir visam rajonui žaismingumo, išskirtinumo bei spalvinio derinio. Fasado išvaizdos įvairovę mums leidžia sukurti unikalios, rankų darbo lanksčiosios klinkerio apdailos plytelės. 

„Klinkerit“ sienų apdaila

Fasado apdailai naudojame įvairių spalvų ir jų kombinacijų Lietuvoje rankomis gaminamas lanksčias klinkerio apdailos plyteles. Jos gaminamos iš natūralių ir ekologiškų medžiagų, yra ilgaamžės, lengvos, atsparios drėgmei, aplinkos poveikiui, pelėsiui bei grybeliui.

Skoninga architektūra

Visi mūsų naujos statybos butai, kotedžai ir namai pasižymi skoninga architektūra. Preciziškai apgalvoti aplinkotvarkos sprendimai, kokybiškos medžiagos ir įranga sukuria išskirtinę visumą, kurią įvertina unikalumo ieškantys žmonės.

Išplanavimas ir vieta

Patogus butų išplanavimas, saugi ir rami aplinka, privatus kiemas – tai puiki galimybė susikurti jaukią bei išskirtinę gyvenamąją erdvę. Jūsų patogumui siūlome visiškai naujus butus ir kotedžus su daline apdaila arba 100% baigtumu.

Energinė klasė

Visi nauji būstai atitinka A+ arba A++ energinę klasę. Naudojama pažangi šilumos technologija oras-vanduo arba centrinis kolektorinis šildymas, įrengiamos modernios vėdinimo sistemos, pravesti visi reikiami komunikaciniai kabeliai, sutvarkytas gerbūvis.