Nauji daugiabučiai moderniems žmonėms: su visais miesto privalumais

Visai netrukus strategiškai patogioje Kauno vietoje puikuosis du naujos statybos A+ energinio naudingumo daugiabučiai, pritaikyti šiuolaikiškam žmogui, norinčiam gyventi moderniuose, jaukiuose, šviesiuose namuose su visais miesto privalumais.

Projektas „Dukolegos“ kurtas įsiklausant į šių dienų miestiečio poreikius: kiekvienas butas turi savo atskirą balkoną-lodžiją, vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, o visos miesto pramogos ir kultūriniai renginiai pasiekiami vos per kelias minutes. Projekto vystytoja bendrovė „Norvegijos Kontaktai” ypač akcentuoja patogią daugiabučių lokaciją, aukštą statybos ir butų įrengimo kokybę, saugią kaimynystę.

A+ energinio naudingumo klasė

Kaip pastebi bendrovės „Norvegijos kontaktai“ nekilnojamojo turto pardavimų vadovė Izabela Murauskaitė, rinkdamiesi būstą šiuo metu pirkėjai kur kas labiau atsižvelgia ir į pastato energinį efektyvumą, domisi pastato klase. Žmonėms vis dažniau kyla klausimų, ar pastatas sandarus, ar jame įdiegta vėdinimo sistema, kokiu sluoksniu ir kokiomis medžiagomis apšiltintos sienos. Energiniam efektyvumui, kuris garantuojamas šiame projekte, teikiamas pirmasis prioritetas.

Patogioje Kauno miesto vietoje, Dainavos mikrorajone, Pramonės pr. 20C pasirinkus vystyti NT projektą „Dukolegos“, išsikeltas tikslas atliepti šiuolaikiško ir aktyvaus miestiečio poreikį taupyti laiką bei norą naudotis visais įmanomais miesto privalumais. Netoli namų – parko erdvės, socialinė, pramogų ir kultūros infrastruktūra, centrą bei kitus miesto rajonus galima greitai pasiekti tiek savu automobiliu, tiek visuomeniniu transportu.

Dėmesys privatumui, patogumui, saugumui

Daugiabutyje suplanuoti 48 dviejų-trijų kambarių butai, kiekviename aukšte po 6 – visi būstai su įstiklintomis šildomomis lodžijomis, vieta automobilių stovėjimo aikštelėje. Erdviose laiptinėse – rakinamos kodinės durys, signalizacija. Neužstatytoje sklypo teritorijoje sutvarkytas gerbūvis, išlygintas juodžemis, pasėta žolė, automobilių stovėjimo aikštelė išgrįsta betoninėmis trinkelėmis, įrengti pėščiųjų takai. Kieme įrengtas apšvietimas.

Projektuojant, statant ir įrengiant butus siekta kurti išskirtinių erdvių įspūdį. Panaudojant veidrodinius langus atsižvelgta į klientų minimą privatumo poreikį, kuriam pasiekti nereikės slėptis už užuolaidų, nebent jas norėsis naudoti interjerui pagyvinti ar išskirtinei nuotaikai kurti.

„Dukolegos“ iš kitų modernių daugiabučių išsiskirs ir fasadais bei žaisminga korpusų jungtimi. Liftas pritaikytas žmonėms turintiems negalią.

Atsižvelgia į individualius klientų pageidavimus

Pirkėjams siūlomi butai su daline ir pilna apdaila, tačiau taip pat atsižvelgiama į individualius klientų norus, poreikius. Buto su daline apdaila vieno kvadratinio metro kaina nuo 1132 eurų, ji priklauso nuo pageidaujamos kvadratūros ir aukšto. Pirmųjų aukštų butų kaina mažesnė, aukštutiniai butai, iš kurių atsiveria graži panorama, kainuoja brangiau.

Puiki vieta skubančiam, judriam, veikliam ir aktyviam žmogui

Pasak I.Murauskaitės, naujas daugiabučių projektas Kauno mieste domina tiek ieškančius didesnės, tiek mažesnės kvadratūros būsto. „Ne vienas potencialus pirkėjas minėjo, kad daugiabutis itin patogioje ir jaunimui patrauklioje vietoje, nes šalia yra mokymosi įstaigos, pramogų. Mūsų projektas skirtas skubančiam, judriam, veikliam ir aktyviam žmogui“, – komentavo įmonės atstovė.

Daugiau informacijos apie projektą – dukolegos.lt, el. paštu izabela@norvegijoskontaktai.lt, tel +370 699 33334. Projekto „Du kolegos“ vystytojai – uždaroji akcinė bendrovė „Norvegijos Kontaktai” veiklą pradėjo 2005 m. kaip darbuotojų paslaugų Norvegijos Karalystėje teikėja.

Uždirbus pakankamai pradinio kapitalo, 2008 m. bendrovė Lietuvoje ėmė statyti, iš dalies ar pilnai įrenginėti bei pardavinėti naujos statybos nekilnojamąjį turtą. Įmonei augant ir plečiantis, įkurtos dukterinės įmonės Skandinavijoje. Įdirbis, geri atsiliepimai ir patirtis leido bendrovei įsitvirtinti bei plėsti darbuotojų nuomos paslaugas labiau kvalifikuotose pramonės srityse, o iš užsienyje uždirbto kapitalo kurti pridėtinės vertės NT objektus Lietuvoje.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais ir privatumo politika, spauskite „Sutinku“.