Tyrlaukis

BUTŲ PLOTAS

59–70 m²

BUTŲ SKAIČIUS

60

STATYBŲ PRADŽIA

2021 m. III ketv.

PLANUOJAMA PABAIGA

2022 m. II ketv.

Projekto svetainė

Vertinantiems vietą ir ramybę

Šiaurės vakarinėje Kauno miesto dalyje, visai šalia tiesaus kelio į miesto centrą, bet triukšmo nepasiekiamoje vietoje, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje sups gamtos kvapai ir ramybė.

Namai statomi taip, kad juose norisi gyventi, augti, džiaugtis, atsipalaiduoti ir mėgautis išskirtine vieta – turėsite galimybę leisti laiką gamtoje ir atviroje erdvėje, o šalia esantis 9-asis fortas dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks laisvalaikiui ir laikui su šeima.

Išskirtiniai namai, išskirtiniam gyvenimui

„Tyrlaukis“ – išskirtiniai, unikalūs dvibučiai ir keturbučiai A++ energinio naudingumo klasės kotedžai. Tai – idealaus išplanavimo namai, kuriuos puošia nepaprastas lanksčiųjų plytelių fasadas.

Už elegantiško fasado rasite Jūsų poreikius atitinkantį būstą – viršutinių aukštų gyventojai galės džiaugtis erdviais balkonais bei grožėtis greta žaliuojančių laukų vaizdais, o pirmo aukšto naujakuriai mėgausis didele terasa ir kiemo malonumais.

Patogu gyventi – tvirti, šilti ir ekonomiški namai, išpuoselėtas uždaras kiemas, išvystyta infrastruktūra bei atokiau nuo pagrindinės gatvės, ramybe dvelkianti aplinka – gyvenimo kokybė Jums ir Jūsų šeimai!

Galimybės, kokybė ir patikimumas

Didesnei šeimai – siūlome galimybę sujungti butus ir susikurti erdvesnį būstą. Taip pat pagal poreikį galima pilna arba dalinė apdaila. Kokybė nustebins kiekvieną – būstai statomi tik iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, todėl statiniai pasižymi ilgaamžiškumu, ekologija bei ekonomiškumu.

„Norvegijos kontaktai“ – moderni nekilnojamo turto įmonė, kuri kasdien vadovaujasi požiūriu kurti išskirtinius namus laimingiems žmonėms. Jau skaičiuojame šešioliktus darbo metus atsižvelgdami į naujakurių nuomonę ir pasiteisinusius aspektus, siekiame geriausio rezultato „Tyrlaukio“ ir kitų projektų gyventojams.

V. Bičiūno g. 44-65