Naujos statybos butai | Butai pardavimui Kaune

Vykdomi projektai

Mūsų naujausias projektas -

Du kolegos

Jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai.

 
eksterjeras_rakursas_09
Daugiabučiai Kauno mieste, Dainavoje – 2 daugiabučiai, 96 butai;

„Du kolegos“

Jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai. Projektas kuriamas įsiklausius į šių dienų žmogaus poreikius: kiekvienas butas turi savo atskirą balkoną-lodžiją, vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, o miesto patogumai bus pasiekiami vos per kelias minutes. Patogi lokacija puikiai atitinka aktyvaus miestiečio poreikius.

Butai pardavimui Kaune
Atskiras kvartalas Kauno mieste, Šilainiuose – 33 pastatyti namai, 66 kotedžai;

„Šilojus“

Visiškai naujai kuriamas, uždaras A+ butų ir kotedžų kvartalas, naujai buriama bendruomenė, nauja kaimynystė, bei akį džiuginantis vaizdas skirtinguose namų fasaduose. Ir viskas sukurta būtent Jums - žmonėms, vertinantiems išskirtinumą ir kokybę. Naujos statybos butai: miesto patogumai, Šilainių turgus, prekybos centrai, darželiai ir mokyklos – visai čia pat, pasiekiama tik per keletą minučių. Butai pardavimui Kaune. Išskirtinė vieta šalia Veršvų draustinio, funkcionalus bei komfortiškas namo dizainas, visi butai su terasomis, antro aukšto butai turi dar ir balkonus, sklypas aptvertas segmentine tvora, dalis išklota trinkelėmis, kita dalis paruošta vejos sėjimui.

nauji butai kaune

Norvegijos kontaktai – daugiau nei 15 metų patirties

 

UAB Norvegijos kontaktai – tai 15 darbo metų, per kuriuos pastatyta daugiau nei 90 gyvenamųjų namų, tai daugiau nei 200 kotedžų Kaune bei Kauno rajone.

Esame stabili, perspektyvi ir atsakinga už savo darbus, įmonė. Turime subūrę ilgalaikį, profesionalų ir motyvuotą kolektyvą. Ieškodami geriausių sprendimų savo naujos statybos projektams bendradarbiaujame tiek su įvairiomis užsienio bei Lietuvos kompanijomis, tiek su savo jau įgyvendintų projektų bendruomenėmis. Kokybiški naujos statybos butai. Kuriame, dirbame ir statome taip lyg darytumėm sau. Ilgametė statybų darbo patirtis mums leido užsitarnauti ir išsaugoti pasitikėjimą ir gerą reputaciją.

icon07-free-img
Ofiso adresas
Vytauto pr. 3-55

Kaunas, Lietuva

icon09-free-img
Kontaktinis telefonas
+370 699 33334

Suteikiame konsultacijas

icon08-free-img
Elektroninis paštas
izabela@norvegijoskontaktai.lt

Atsakome į visas užklausas