Butai Kaune | Naujos statybos namai | Daugiabučiai Kaune | Individualūs namai

Vykdomi projektai

Mūsų naujausi projektai

Šilainių Giraitė, Du žaibai ir Krėvės 80

default
3 daugiabučiai Kaune, Dainavoje

„Krėvės 80“

Modernus 3-jų A++ energetinio naudingumo daugiabučių kompleksas strategiškai itin patogioje Kaune vietoje.

Visai šalia rasite atnaujintus Dainavos ir Draugystės parkus, populiariausias parduotuves, mokymo įstaigas bei vaikų ugdymo centrus. Būstai statomi tik iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, todėl statiniai pasižymi ilgaamžiškumu, ekologija bei ekonomiškumu.

Pritaikyti šiuolaikiniam žmogui, norinčiam gyventi jaukiai, moderniai, saugioje kaimynystėje su visais įmanomais patogumais.

SUKURTA ŽMONĖMS, VERTINANTIEMS KOMFORTĄ!

 

Du-zaibai_03
Daugiabučiai Kaune, Šilainiuose – 52 butai

„Du Žaibai“

Šilainių mikrorajone Milikoniuose – patogioje, bet atokioje nuo pagrindinių miesto gatvių atitrūkusioje vietoje, išdygs naujas modernus A+ daugiabutis gyvenamasis namas, kurio gyventojai mėgausis išskirtine Kauno miesto panorama.

Projektas statomas įsiklausius tiek į individualios asmenybės, tiek į šeimos poreikius, todėl čia rasite didžiulį skirtingų būstų pasirinkimą: 30–150 m² ploto erdvūs ir modernūs 1–6 kambarių butai.

abrikosu R02_05
Kauno rajone, Giraitėje – 6 kotedžai, 12 butų

„Šilainių Giraitė“

Jau visai greitai, itin paklausioje Kauno vietoje – Giraitėje – puikuosis šeši A++ energinio naudingumo klasės dvibučiai kotedžai.

Kiekvienas butas turės savo atskirą 2 arų sklypą, po dvi vietas automobilių stovėjimo aikštelėje ir sutvarkytą bei išpuoselėtą gerbūvį. Butams antrame aukšte priklausys erdvūs balkonai, o pirmame – jaukios terasos.

Patogi lokacija puikiai atitinka aktyvaus miestiečio poreikius, nes miesto patogumai pasiekiami vos per kelias minutes. 

0 - be kontiku - vibrance

„Norvegijos kontaktai“ – daugiau nei 16 metų patirties

UAB „Norvegijos Kontaktai“ kuria pridėtinės vertės, kokybiškus ir praktiškus objektus Lietuvoje. Esame pastatę 384 butus, 111 kotedžų ir 16 individualių gyvenamųjų namų Kaune ir Kauno rajone.

Mūsų įmonė pasižymi perspektyvumu, inovatyvumu, atsakingumu ir ilgaamže patirtimi. Turime subūrę suinteresuotą, pareigingą ir motyvuotą kolektyvą, taip pat bendradarbiaujame su įvairiausiomis Lietuvos ir užsienio organizacijomis.