Naujos statybos butai | Butai pardavimui Kaune

Vykdomi projektai

Mūsų naujausias projektas -

Du kolegos

Jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai.

 
eksterjeras_rakursas_09
Daugiabučiai Kauno mieste, Dainavoje – 2 daugiabučiai, 96 butai;

„Du kolegos“

Jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai. Projektas kuriamas įsiklausius į šių dienų žmogaus poreikius: kiekvienas butas turi savo atskirą balkoną-lodžiją, vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, o miesto patogumai bus pasiekiami vos per kelias minutes. Patogi lokacija puikiai atitinka aktyvaus miestiečio poreikius.

Butai pardavimui Kaune
Atskiras kvartalas Kauno mieste, Šilainiuose – 33 pastatyti namai, 66 kotedžai;

„Šilojus“

Visiškai naujai kuriamas, uždaras A+ butų ir kotedžų kvartalas! Naujai buriama bendruomenė, draugiška kaimynystė ir akį džiuginantis vaizdas skirtinguose namų fasaduose. Projektas sukurtas žmonėms vertinantiems išskirtinumą, kokybę ir komfortą. Projektas pasižymi miesto patogumais: visai šalia – Šilainių turgus, prekybos centrai, darželiai ir mokyklos. Šilojaus namai statomi išskirtinėje miesto vietoje – šalia Veršvų draustinio, funkcionalūs ir komfortiški. Pirmo aukšto butams priklauso kiemas, antro aukšto – erdvus balkonas, sklypas aptvertas segmentine tvora, viena dalis išklota trinkelėmis, o kita dalis – paruošta vejos sėjimui.

nauji butai kaune

Norvegijos kontaktai – daugiau nei 15 metų patirties

 

UAB „Norvegijos Kontaktai“ kuria pridėtinės vertės, kokybiškus ir praktiškus objektus Lietuvoje. Esame pastatę virš 30 gyvenamųjų namų, kotedžų Kaune ir Kauno rajone. Mūsų įmonė pasižymi perspektyvumu, inovatyvumu, atsakingumu ir ilgaamžę patirtimi. Turime subūrę suinteresuotą, pareigingą, motyvuotą kolektyvą ir bendradarbiaujame su įvairiausiomis užsienio bei Lietuvos organizacijomis.