Nauji kotedžai Kaune

Anksčiau žmonės gyvenimui rinkosi dvi opcijas – butą arba namą, tačiau dabar vis labiau populiarėja nauja tendencija – gyvenimas kotedže. Kotedžas dažniausiai apibūdinamas kaip kelių būtų namas, kuris turi sieną su kaimynais, tačiau kotedžo savininkai turi atskirą įėjimą ir neretai savo nuosavą kiemelį. Kotedžas yra tarsi tarpinis variantas tarp buto ir namo, nes kotedžas suteikia daugiau erdvės ir laisvės nei butas.

Visų pirma, žmonės renkasi kotedžus todėl, kad neretai jų lokacija būna itin patogi – kotedžai statomi miesto ribose. Tiesa, nors anksčiau kotedžai būdavo statomi už miesto, dabar jų rasti galima ne tik miegamuosiuose rajonuose, bet ir šalia miesto centro. Pavyzdžiui, naujai statomi kotedžai Kaune, yra visai netoli miesto, viskas, atrodo, ranka pasiekiama. Žinoma, daugelis žmonių perka arba nuomojasi kotedžus ramiose vietose – gamtos apsuptyje.

Neretai perkant arba nuomojantis kotedžą, žmonės, priklausomai nuo NT kompanijos sprendimų, gauna atitinkamo dydžio žemės plotą, kuriame gali susikurti sau patinkančią aplinką.

nauji kotedžai kaune

Nauji kotedžai Kaune: kodėl verta rinktis?

Antra, kotedžai būna dviejų arba trijų aukštų, tačiau labai skirtingo dydžio. Tie, kurių poreikiai susiję su laisve, erdve ir privatumu, renkasi didesnio ploto kotedžus. Tie žmonės, kuriems reikia tik privatumo ir patogios lokacijos, gali rinktis ir mažesnius būstus. Tiesa ta, kad dabar kotedžų pasirinkimas tikrai nemažas – vien didžiuosiuose miestuose vykdomų projektų gausa tai patvirtina. Tiesa, naujai įrengiami kotedžai siūlo daug modernių privalumų. Pavyzdžiui, nauji A++ energinio naudingumo klasės kotedžai Kaune suteikia galimybę turėti savo nuosavą sklypą norimai erdvei kurti, didelius balkonus ar net terasas.

Nauji kotedžai Kaune – Išsirinkite svajonių namus

Trečia, kotedžai dažniausiai kuriami siekiant didžiausio funkcionalumo ir komfortiškumo. Parduodami bei nuomojami kotedžai, pavyzdžiui kaip nauji kotedžai Kaune, pasižymi itin originaliu dizainu – neretai kiekvienas kotedžas skiriasi savo fasadu, todėl kiekvienas šeimininkas gali gyventi unikaliuose namuose. Kotedžų kūrėjai vienareikšmiškai prisitaiko prie klientų poreikių, nes gali pasiūlyti tiek pilną, tiek dalinę apdailą jūsų namuose.

Žinoma, kiekvienas būstas, yra pasirenkamas pagal kiekvieno norus ir galimybes, tačiau būtent kotedžas yra tinkama alternatyva ieškantiems pasirinkimo tarp buto ir namo.