Batumis

BUTŲ PLOTAS

33–74 m²

BUTŲ SKAIČIUS

87

STATYBŲ PRADŽIA

2024 m. III ketv.

PLANUOJAMA PABAIGA

2025 m. III ketv.

Projekto svetainė

Batumis ─ butai sukurti miesto žmonėms

Naujos statybos A++ energinės klasės 9 aukštų daugiabutis Kauno mieste. Projektas išsiskiria erdviais ir moderniais 33–74 m² ploto 2–4 kambarių butais. „Batumis“ išpildo šių dienų žmogaus poreikius: kiekvienas butas turi savo atskirą balkoną-lodžiją, vietą požeminėje ar antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje bei sutvarkytą gerbūvį.

Patogi vieta atitinka šiuolaikiško gyvenimo ypatumus: išvystytas susisiekimas, visai šalia prekybos centrai, mokyklos, darželiai, sporto klubai, parkai ir sveikatos įstaigos.

Gyvenimas mieste – patogus ir ypač lengvas. Visai šalia savo naujų namų rasite viską, ką norisi pasiekti lengva ranka kasdien. Prekybos centrai, darželiai, mokyklos, sveikatos, grožio ir kitos laisvalaikio paslaugos vos kelios minutės nuo Jūsų namų durų. Automobiliu įstabųjį Kauno senamiestį pasieksite vos per 7 minutes.

Gyvenant mieste nesinori visiškai atitrūkti ir nuo gamtos teikiamų malonumų? Ne bėda! Visai šalia daugiabučio rasite Draugystės ir Dainavos parkus, kuriuose galėsite mėgautis svajingais pasivaikščiojimais.

Naujos statybos butai šiame projekte suplanuoti labai atidžiai ir apgalvotai. Svarbiausias vystytojo tikslas – erdvūs ir funkcionaliai patogūs namai, kuriuose būti tiesiog malonu ir gera. Čia rasite A++ energetinės klasės platų 2–4 kambarių butų pasirinkimą su pilna arba daline apdaila. Daugiabutyje numatytas itin patogus judėjimas namo viduje – šviesios ir erdvios laiptinės, leis parsinešti ne vieną pirkinių krepšį į savo mylimus namus. O taip pat, erdvus, puikiai suprojektuotas namo kiemas, leis mėgautis gamtos teikiamais privalumais.

V. Krėvės pr. 20B, Kaunas