Naujos statybos butai | Butai pardavimui Kaune

Vykdomi projektai

Mūsų naujausias projektas -

Antagynės namai

Naujos statybos A+ butai išskirtinėje vietoje - Žemuosiuose Kaniūkuose, visai šalia Lampėdžio ežero.

 
Kaune – 23 pastatyti namai, 46 kotedžai;

„Antagynės namai“

Naujos statybos butai, kotedžai žalumos apsuptyje. Iš ties, rami, jauki ir saugi aplinka apsupta žaliomis Lampėdžių pušimis, netoliese tyvuliuojantis Lampėdžio ežeras ir greitai bei patogiai pasiekiamas miesto centras ir senamiestis. Visa tai ko šiandien reikia aktyviam miesto žmogui, mylinčiam žalumą ir ramybę. Atvykite ir patys pajusite Antagynės namų jaukumą. Visi parduodami butai yra dvibučiuose kotedžuose su A+ energetinės vertės koeficientu. Erdvūs 2-4 kambarių butai nuo 60 iki 72 kv.m. ploto su galimybe keisti vidines pertvaras koreguojant kambarių skaičių.

Butai pardavimui Kaune
Atskiras kvartalas Kauno mieste, Šilainiuose – 33 pastatyti namai, 66 kotedžai;

„Šilojus“

Visiškai naujai kuriamas, uždaras A+ butų ir kotedžų kvartalas, naujai buriama bendruomenė, nauja kaimynystė, bei akį džiuginantis vaizdas skirtinguose namų fasaduose. Ir viskas sukurta būtent Jums - žmonėms, vertinantiems išskirtinumą ir kokybę. Naujos statybos butai: miesto patogumai, Šilainių turgus, prekybos centrai, darželiai ir mokyklos – visai čia pat, pasiekiama tik per keletą minučių. Butai pardavimui Kaune. Išskirtinė vieta šalia Veršvų draustinio, funkcionalus bei komfortiškas namo dizainas, visi butai su terasomis, antro aukšto butai turi dar ir balkonus, sklypas aptvertas segmentine tvora, dalis išklota trinkelėmis, kita dalis paruošta vejos sėjimui.

nauji butai kaune

Norvegijos kontaktai – daugiau nei 15 metų patirties

 

UAB Norvegijos kontaktai – tai 15 darbo metų, per kuriuos pastatyta daugiau nei 90 gyvenamųjų namų, tai daugiau nei 200 kotedžų Kaune bei Kauno rajone.

Esame stabili, perspektyvi ir atsakinga už savo darbus, įmonė. Turime subūrę ilgalaikį, profesionalų ir motyvuotą kolektyvą. Ieškodami geriausių sprendimų savo naujos statybos projektams bendradarbiaujame tiek su įvairiomis užsienio bei Lietuvos kompanijomis, tiek su savo jau įgyvendintų projektų bendruomenėmis. Kokybiški naujos statybos butai. Kuriame, dirbame ir statome taip lyg darytumėm sau. Ilgametė statybų darbo patirtis mums leido užsitarnauti ir išsaugoti pasitikėjimą ir gerą reputaciją.

icon07-free-img
Ofiso adresas
Vytauto pr. 3-55

Kaunas, Lietuva

icon09-free-img
Kontaktinis telefonas
+370 699 33334

Suteikiame konsultacijas

icon08-free-img
Elektroninis paštas
izabela@norvegijoskontaktai.lt

Atsakome į visas užklausas