Nauji butai Kaune | Parduodami butai Kaune

Apie įmonę

Mūsų naujausias projektas -

Šilainių Giraitė

Jau visai greitai, itin paklausioje Kauno vietoje - Giraitėje, puikuosis šeši A++ dvibučiai kotedžai.

Silojus-01-09-71-resized

„Norvegijos kontaktai“ kuria ir stato namus, kuriuose gims Jūsų laimė.

Mes esame lankstūs ir prisitakantys prie visų žmonių poreikių. Mūsų statomi nauji butai ir nauji kotedžai – panašūs nepriekaištinga kokybe, tačiau tuo pačiu – skirtingi ir pritaikyti žmonėms su skirtingiais gyvenimo prioritetais.

Šilojus 2020 02 07 (55)

Kaip mes pradėjome

UAB Norvegijos Kontaktai įkurta 2005 m. rugpjūčio 30 d. Savo veiklą pradėjome vykdyti teikdami paslaugas Norvegijos Karalystėje.

Pradžioje vykdėme įvairius žemės ūkio darbus, vėliau pradėjome teikti paslaugas daržovių pakavimo ir mechanizuotų priemonių priežiūros srityje. Uždirbę pakankamai pradinio kapitalo, nuo 2008 m. savo veiklą praplėtėme ir Lietuvoje: pradėjome statyti, dalinai ar pilnai įrenginėti bei parduoti naujos statybos nekilnojamąjį turtą.

Įmonei augant ir plečiantis, įkūrėme dukterines įmones Skandinavijoje. Įdirbis, geri atsiliepimai ir patirtis leido įsitvirtinti bei praplėsti paslaugas į labiau kvalifikuotas pramonės sritis. Uždirbdami kapitalą užsienyje, mes kūrėme pridėtinės vertės objektus Lietuvoje.

abrikosu R01_02

Šiuo metu vykdomi projektai

Jau visai greitai, itin paklausioje Kauno vietoje - Giraitėje, puikuosis šeši A++ dvibučiai kotedžai. Kiekvienas butas turės savo atskirą 2 arų sklypą, po dvi vietas automobilių stovėjimo aikštelėje. Butams antrame aukšte priklausys balkonas, o pirmame - terasos. Miesto patogumai bus pasiekiami vos per kelias minutes. Patogi lokacija puikiai atitinka aktyvaus miestiečio poreikius.

Nauji butai Kaune, kviečiame apžiūrėti ir įsigyti visiškai naujos statybos A++ klasės taupius ir komfortiškus kotedžus bei butus. Galime pasiūlyti butus su daline apdaila arba 100% baigtumu.