Nauji butai Kaune | Parduodami butai Kaune

Apie įmonę

Mūsų naujausias projektas -

Du kolegos

Jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai.

 
nauji butai kaune

Norvegijos kontaktai – daugiau nei 15 metų patirties

UAB Norvegijos kontaktai – tai 15 darbo metų, per kuriuos pastatyta daugiau nei 90 gyvenamųjų namų, tai daugiau nei 200 kotedžų Kaune bei Kauno rajone.

Esame stabili, perspektyvi ir atsakinga už savo darbus, įmonė. Turime subūrę ilgalaikį, profesionalų ir motyvuotą kolektyvą. Ieškodami geriausių sprendimų savo naujos statybos projektams bendradarbiaujame tiek su įvairiomis užsienio bei Lietuvos kompanijomis, tiek su savo jau įgyvendintų projektų bendruomenėmis. Kokybiški nauji butai Kaune. Kuriame, dirbame ir statome taip lyg darytumėm sau. Ilgametė statybų darbo patirtis mums leido užsitarnauti ir išsaugoti pasitikėjimą ir gerą reputaciją.

Parduodami butai Kaune

Kaip mes pradėjome

UAB Norvegijos Kontaktai įkurta 2005 m. rugpjūčio 30 d. Savo veiklą pradėjome vykdyti teikdami nekvalifikuotų ir kvalifikuotų darbuotojų paslaugas Norvegijos Karalystėje.

Pradžioje vykdėme įvairius žemės ūkio darbus, vėliau pradėjome teikti paslaugas daržovių pakavimo ir mechanizuotų priemonių priežiūros srityje. Uždirbę pakankamai pradinio kapitalo, nuo 2008 m. savo veiklą praplėtėme ir Lietuvoje: pradėjome statyti, dalinai ar pilnai įrenginėti bei parduoti naujos statybos nekilnojamąjį turtą. Nauji butai Kaune, parduodami butai Kaune.

Įmonei augant ir plečiantis, įkūrėme dukterines įmones Skandinavijoje. Įdirbis, geri atsiliepimai ir patirtis leido įsitvirtinti ir praplėsti darbuotojų nuomos paslaugas į labiau kvalifikuotos pramonės sritis. Uždirbdami kapitalą užsienyje, mes kūrėme pridėtinės vertės objektus Lietuvoje.

DJI_0698-scaled

Šiuo metu vykdomi projektai

Šiuo metu vykdome net dvejus naujos statybos būstų projektus Kauno mieste:

“Du kolegos” - Jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai. Projektas kuriamas įsiklausius į šių dienų žmogaus poreikius: kiekvienas butas turi savo atskirą balkoną-lodžiją, vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, o miesto patogumai bus pasiekiami vos per kelias minutes. Patogi lokacija puikiai atitinka aktyvaus miestiečio poreikius.

“Šilojus” - visiškai naujai kuriamas atskiras naujų kotedžų ir butų kvartalas šalia Veršvų draustinio, vertinantiems gamtos žalumą bei ranka pasiekiamus miesto patogumus.

Kviečiame apžiūrėti ir įsigyti visiškai naujos statybos A+ klasės taupius ir komfortiškus kotedžus ir butus. Galime pasiūlyti butus su daline apdaila arba 100% baigtumu.

Nauji butai Kaune

icon07-free-img
Ofiso adresas
Vytauto pr. 3-55

Kaunas, Lietuva

icon09-free-img
Kontaktinis telefonas
+370 699 33334

Suteikiame konsultacijas

icon08-free-img
Elektroninis paštas
izabela@norvegijoskontaktai.lt

Atsakome į visas užklausas