Nauji butai Kaune | Parduodami butai Kaune

Apie įmonę

Mūsų naujausias projektas -

Du kolegos

Jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai.

 
nauji butai kaune

Norvegijos kontaktai – daugiau nei 15 metų patirties

UAB Norvegijos kontaktai – tai 15 darbo metų, esame pastatę virš 30 gyvenamųjų namų, kotedžų Kaune ir Kauno rajone. Mūsų įmonė pasižymi perspektyvumu, inovatyvumu, atsakingumu ir ilgaamže patirtimi. Turime subūrę suinteresuotą, pareigingą, motyvuotą kolektyvą ir bendradarbiaujame su įvairiausiomis užsienio bei Lietuvos organizacijomis.

Parduodami butai Kaune

Kaip mes pradėjome

UAB Norvegijos Kontaktai įkurta 2005 m. rugpjūčio 30 d. Savo veiklą pradėjome vykdyti teikdami nekvalifikuotų ir kvalifikuotų darbuotojų paslaugas Norvegijos Karalystėje.

Pradžioje vykdėme įvairius žemės ūkio darbus, vėliau pradėjome teikti paslaugas daržovių pakavimo ir mechanizuotų priemonių priežiūros srityje. Uždirbę pakankamai pradinio kapitalo, nuo 2008 m. savo veiklą praplėtėme ir Lietuvoje: pradėjome statyti, dalinai ar pilnai įrenginėti bei parduoti naujos statybos nekilnojamąjį turtą. 

Įmonei augant ir plečiantis, įkūrėme dukterines įmones Skandinavijoje. Įdirbis, geri atsiliepimai ir patirtis leido įsitvirtinti bei praplėsti darbuotojų nuomos paslaugas į labiau kvalifikuotos pramonės sritis. Uždirbdami kapitalą užsienyje, mes kūrėme pridėtinės vertės objektus Lietuvoje.

DJI_0698-scaled

Šiuo metu vykdomi projektai

Šiuo metu vykdome net dvejus naujos statybos būstų projektus Kauno mieste:

„Du kolegos” – jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai. Projektas kuriamas įsiklausius į šių dienų žmogaus poreikius: kiekvienas butas turi savo atskirą balkoną-lodžiją, vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, o miesto patogumai bus pasiekiami vos per kelias minutes. Patogi lokacija puikiai atitinka aktyvaus miestiečio poreikius.

„Šilojus” – visiškai naujai kuriamas atskiras naujų kotedžų ir butų kvartalas šalia Veršvų draustinio, vertinantiems gamtos žalumą bei ranka pasiekiamus miesto patogumus.

Kviečiame apžiūrėti ir įsigyti visiškai naujos statybos A+ klasės taupius ir komfortiškus kotedžus bei butus. Galime pasiūlyti butus su daline apdaila arba 100% baigtumu.

Nauji butai Kaune