Butas Kaune | Naujos statybos namai | Butai Kaune

Įgyvendinti projektai

Mūsų naujausias projektas -

Du kolegos

Jau visai greitai, patogioje miesto vietoje puikuosis du naujos statybos A+ daugiabučiai gyvenamieji namai.

butas Kaune

Atskiras gyvenamųjų namų kvartalas Kauno rajone – 16 individualių namų;

„Pievų gėlės“

Daugelis pasvajojame – nuosavas namas su garažu ir žaliu kiemu, kažkur lyg atokiau, lyg visai šalia... Namai išdygę lyg pievų gėlės žaliame lauke, ekologiški ir ekonomiški, pastatyti Jums su meile bei gražaus gyvenimo, jaukių, išpuoselėtų namų linkėjimu.

dji_0852

Kauno mieste – 11 pastatytų namų, 50 kotedžų;

„Lubinų namai“

„Lubinų namai“ – tai mažaaukščių namų kvartalas, pastatytas Kaune, Romainių gyvenamųjų namų miegamajame mikrorajone. Projektas skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, vertinantiems jaukią užmiesčio ramybę ir trokštantiems įsigyti šiuolaikišką, kokybišką bei modernų būstą.

Namų kompleksas „Lubinų namai“ buvo statomas dviem etapais. Pirmas etapas – du namai: keturbutis ir šešiabutis. Antruoju etapu buvo statomi aštuoni namai, kurių projektai ir išdėstymas buvo tobulinami bei derinami, atsižvelgiant į rinką, poreikius, dizainą ir kitus veiksnius.

Kauno rajone – 15 pastatytų namų, 60 kotedžų;

„Saulėgrąžų“ kvartalas

Vienaaukščių ir dviaukščiu namų kvartalas su terasa arba erdviu balkonu. Kiekvienam butui priskiriamos 2 automobilių stovėjimo vietos išklotos trinkelėmis. Patogiam ir harmoningam – Jūsų gyvenimui!

Neubauhäuser

Kaune – 4 pastatyti namai, 16 kotedžų;

Kaimelės gatvė

Modernaus dizaino, šviesus ir taupus būstas Jūsų šeimai. Dviaukščiai namai turintys tik du butus, sutvarkytas gerbūvis ir asfaltuotas privažiavimas.

Butai Kaune

Kauno rajone – 5 pastatyti namai, 10 kotedžų;

Šviesos gatvė

Tiktai 5, išskirtiniai ir erdvūs dviejų butų namai su garažais. Išskirtinio dizaino erdvus būstas su didelėmis terasomis ir balkonais, dizainerių kurti interjerai. Tai pasiūlymas žmonėms vertinantiems išskirtinumą.

Žymės: Butas Kaune | Naujos statybos namai | Butai Kaune.

Apartments in Kaunas

Kaune – 20 pastatytų namų, 40 kotedžų;

Romainiškiai

Pirmasis ir puikiai pavykęs mūsų projektas – visa gatvelė erdvių dvibučių namų su garažais bei nemažais žemės plotais priklausančiais kiekvienam butui.

Žymės: Butas Kaune | Naujos statybos namai | Butai Kaune.